Series
Ratings
44
You and Everything ElseRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.0
Mercy for NoneRated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0- The FrogRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 4.0
Our BluesRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 5.0
Big Bet Season 2Rated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 3.5
BloodhoundsRated ★ 3.5