Series
Ratings
20
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Glass HeartRated ★ 3.5
Brush Up LifeRated ★ 4.5
Hunter X HunterRated ★ 5.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 3.5
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
Skip and LoaferRated ★ 4.0
High KickRated ★ 5.0
Nagi's Long VacationRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0