Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
One DayRated ★ 2.5
Save the Green Planet!Rated ★ 4.5
TogetherRated ★ 4.5
BallerinaRated ★ 3.0
MaterialistsRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5- Omniscient ReaderRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 2.5
Man of SteelRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
QueerRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
All We Imagine As LightRated ★ 3.5
The AmateurRated ★ 1.0
ConclaveRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 2.0