Titles you rated
Leap YearRated ★ 3.5
What a Girl WantsRated ★ 3.5
High School MusicalRated ★ 4.0
EnchantedRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Just My LuckRated ★ 3.0
Hidden FiguresRated ★ 4.5
Friends with BenefitsRated ★ 2.5
Legally BlondeRated ★ 3.5
The FortressRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
For HorowitzRated ★ 3.5
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 3.5
My PaparottiRated ★ 3.5
Letters to JulietRated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 4.5
Finding DoryRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 3.5
RentRated ★ 3.5