Titles you rated
Green BookRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
ResistanceRated ★ 4.5
UnstoppableRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 4.0
The King's Case NoteRated ★ 3.0
The VillagersRated ★ 2.5
Miss BaekRated ★ 3.5
MonstrumRated ★ 1.5
RampantRated ★ 1.5
AquamanRated ★ 4.0
Feng ShuiRated ★ 3.0
Snowy RoadRated ★ 5.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0