Movies
Ratings
117
Suspect XRated ★ 5.0
The Thirteenth FloorRated ★ 4.5
Love, LiesRated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 3.5
MulanRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 3.0
Thread of LiesRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 4.0
Rise of the GuardiansRated ★ 4.5
A Moment to RememberRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 4.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 3.5
The DealRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 5.0
KnowingRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 4.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.5