Titles you rated
No Longer HeroineRated ★ 3.5
Teen BrideRated ★ 3.0
MicrohabitatRated ★ 3.5
Summer WarsRated ★ 3.0
OrangeRated ★ 4.0
Anne of Green Gables Digest VersionRated ★ 4.5
Kamome DinerRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.5
Blue Spring RideRated ★ 3.0
Sweet BeanRated ★ 3.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.0
Bread of HappinessRated ★ 4.0
The Miracles of the Namiya General StoreRated ★ 4.0
The 100th Love with YouRated ★ 4.5
Our Little SisterRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 2.0
ActressesRated ★ 3.5