Series
Ratings
67
Summer ScentRated ★ 4.5
Uncontrollably FondRated ★ 5.0
While You Were SleepingRated ★ 5.0
VagabondRated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 5.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 3.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
I Will Not Work Overtime, Period!Rated ★ 4.5- Good PeopleRated ★ 4.0
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
A Girl & Three SweetheartsRated ★ 4.0
Sumika SumireRated ★ 3.0- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.5
Plus Nine BoysRated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
City HunterRated ★ 3.0