Titles you rated
FrankensteinRated ★ 2.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
The HoldoversRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 1.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Lost in StarlightRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 1.0
King KongRated ★ 2.0
Toy Story 4Rated ★ 3.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 1.5
A Company ManRated ★ 1.5
DerangedRated ★ 1.5
12 StrongRated ★ 2.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5