Series
Ratings
161
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
Old Miss DiaryRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 4.5
- Banana Actually Season 1Rated ★ 3.0
Sailor Moon SRated ★ 5.0- 유희왕 1기Rated ★ 4.5
The SimpsonsRated ★ 5.0
One PieceRated ★ 5.0
Digimon AdventureRated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 4.0
- The Flying SuperboardRated ★ 4.0
- Jeonseorui Gohyang - Original SeriesRated ★ 3.0
- Run HanyRated ★ 4.5
- The Flying SuperboardRated ★ 4.5
EntourageRated ★ 3.0
The Return of IljimaeRated ★ 4.0
Blue Tower ReturnsRated ★ 4.5
Rude Miss Young Ae Season 1Rated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0