Titles you rated
The Eichmann ShowRated ★ 4.0
HiddenRated ★ 3.0
An Officer and a SpyRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.5
Taxi DriverRated ★ 5.0
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0
12 Years a SlaveRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 5.0
Reservoir DogsRated ★ 5.0
The GodfatherRated ★ 5.0
The Lincoln LawyerRated ★ 3.5
PrisonersRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 3.5
Blood DiamondRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.5
The King's SpeechRated ★ 5.0