Movies
Ratings
68
SunnyRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 4.5
Cyrano AgencyRated ★ 2.5
King and the ClownRated ★ 2.5
About TimeRated ★ 4.5
HerRated ★ 5.0
The HostRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 5.0
Late BlossomRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 3.0
My Blueberry NightsRated ★ 5.0
To Rome with LoveRated ★ 5.0
Take This WaltzRated ★ 4.0
Goodbye MomRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 5.0
Sisters on the RoadRated ★ 3.0
Step UpRated ★ 4.0