Titles you rated
- NoiseRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 3.0- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 3.0
The Princess DiariesRated ★ 3.0
Our TimesRated ★ 3.0
The HelpRated ★ 4.0
TitaneRated ★ 2.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.5
The DescentRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 4.0
The ServantRated ★ 1.5
The IslandRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
Hot Young BloodsRated ★ 2.0
Detective Conan: Haibara Ai Monogatari ~Kurogane no Mystery Train~Rated ★ 5.0