Series
Ratings
21- Reckless ChallengeRated ★ 5.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 4.0- Toy SoldiersRated ★ 4.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 1.5
The Promised NeverlandRated ★ 4.5
Ghost StoriesRated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0