Movies
Ratings
125
Chicken RunRated ★ 3.5
Summer WarsRated ★ 3.0
Kick-AssRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 4.0
Jail BreakersRated ★ 3.5
MotherRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 3.5
Back to the Future Part IIRated ★ 3.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 4.0
SawRated ★ 2.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.5
71: Into the FireRated ★ 3.0
A Bug's LifeRated ★ 4.0
Home Alone 3Rated ★ 3.5
Fantastic FourRated ★ 3.0
DittoRated ★ 4.0
ArahanRated ★ 2.5
Castle in the SkyRated ★ 4.0