Titles you rated
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
Hanzawa Naoki SpecialRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 5.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0- Doctor WhoRated ★ 5.0
STEINS;GATERated ★ 5.0- Doctor Who 50th Anniversary: The Day of the DoctorRated ★ 4.5
New HeartRated ★ 4.5
Behind the White TowerRated ★ 4.5
ERASEDRated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0