Titles you rated
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 2.5
FrozenRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Summer WarsRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
Tomb RaiderRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.5- LadybugRated ★ 0.5
Toy Story 2Rated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
A Dog's JourneyRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 2.5- ザ・タイタニックRated ★ 3.0
Wreck-It RalphRated ★ 2.5
Suicide SquadRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 3.5