Movies
Ratings
707
The Adventures of Baron MunchausenRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 4.0
Lights OutRated ★ 3.0
ChicagoRated ★ 4.5
CocoRated ★ 4.5
Paddington 2Rated ★ 4.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0
Me Before YouRated ★ 3.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
The Boss BabyRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
CluelessRated ★ 3.5
Alex StrangeloveRated ★ 2.0
PassengersRated ★ 3.0
Isle of DogsRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
The Magnificent SevenRated ★ 2.0
Lady BirdRated ★ 4.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
Bridget Jones's BabyRated ★ 3.5