Titles you rated
Lethal WeaponRated ★ 5.0
Die HardRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 5.0
Modern TimesRated ★ 4.0
ArahanRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 5.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Independence DayRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 2.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
The TransporterRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Ip ManRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 5.0