Titles you rated
Nobunaga ConcertoRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 3.5
SuitsRated ★ 3.5
Legal High 2Rated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 4.0
Tokyo SwindlersRated ★ 3.5
MIU404Rated ★ 4.0- Dr. Stone SCIENCE FUTURE part 2Rated ★ 4.0
Dr.STONE SCIENCE FUTURE part 1Rated ★ 4.0
Dr. Stone Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Dr. Stone Stone WarsRated ★ 3.5
Dr. StoneRated ★ 3.5
Good Luck!!Rated ★ 3.5
SuitsRated ★ 4.0
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 4.5
The PlaylistRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Ya Boi Kongming!Rated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5