Movies
Ratings
332
1917Rated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Revolutionary RoadRated ★ 5.0
JokerRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
MidsommarRated ★ 3.5
Rust and BoneRated ★ 4.0
The Piano TeacherRated ★ 4.0
Loving VincentRated ★ 3.5
Petty RomanceRated ★ 2.5
United 93Rated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
The Photographer of MauthausenRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 4.0
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0