Movies
Ratings
420
Mia and the White LionRated ★ 5.0
Crazy RomanceRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 5.0
Bird BoxRated ★ 5.0
Grace of MonacoRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 2.5
TranscendenceRated ★ 3.0
Nobody KnowsRated ★ 4.0
Little Forest: Winter/SpringRated ★ 4.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 4.0
Worst WomanRated ★ 3.5
CocoRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 1.5
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 3.0
The TableRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 5.0