Titles you rated
Temperature of LoveRated ★ 3.5
Youn's KitchenRated ★ 4.5
MonstarRated ★ 3.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 4.0
Shopaholic LouisRated ★ 3.5
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
49 DaysRated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 4.5
The Queen of OfficeRated ★ 3.5
Personal TasteRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
Full HouseRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5