Titles you rated
SnowpiercerRated ★ 5.0- 뜨거운 안녕Rated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
Schindler's ListRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 3.0
HarmonyRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 2.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
SpellboundRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 3.0