Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Wall to WallRated ★ 0.5
The MatchRated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 1.0
Kill BoksoonRated ★ 3.5
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 1.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0
HarbinRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 3.0
Believer 2Rated ★ 0.5
DuelistRated ★ 4.0
The FlashRated ★ 3.0
UnlockedRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 1.5
The First Slam DunkRated ★ 3.0
Emergency DeclarationRated ★ 1.0