Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
SwiriRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Hi.5Rated ★ 4.0
Dark NunsRated ★ 2.0
The MatchRated ★ 4.0
Handsome GuysRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
Secret SunshineRated ★ 3.0
My Dear DesperadoRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5- She s On DutyRated ★ 2.5
Kung Fu Panda 4Rated ★ 2.5
Project SilenceRated ★ 1.0