Series
Ratings
49
The Quirky and the CharmingRated ★ 2.5
Put Your Head on My ShoulderRated ★ 5.0
Love Game in Eastern FantasyRated ★ 3.5
Love Between Fairy and DevilRated ★ 3.5
YouthRated ★ 3.5
Go Go Squid!Rated ★ 4.5
Once We Get MarriedRated ★ 3.5
Love in TimeRated ★ 4.5
Love & πRated ★ 3.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.0
Hello Mr. GuRated ★ 3.0
You Are So SweetRated ★ 4.5
Hana KimiRated ★ 3.0
Oh! My EmperorRated ★ 4.0
Attention, love!Rated ★ 4.0
Refresh ManRated ★ 4.0
Love Myself or YouRated ★ 4.5
When I See You AgainRated ★ 4.0
Just YouRated ★ 4.0
CrushRated ★ 3.5