Titles you rated
Shall We Dance?Rated ★ 1.5
Honey, I Blew Up the KidRated ★ 3.5
Memoirs of a GeishaRated ★ 0.5
Hot Young BloodsRated ★ 3.0
The Family ManRated ★ 4.5
You've Got MailRated ★ 3.0
CoralineRated ★ 3.0
Freaky FridayRated ★ 2.5
Despicable Me 2Rated ★ 3.0
FlubberRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 2.5
MontageRated ★ 3.0
Remember the TitansRated ★ 3.0
The Last SamuraiRated ★ 2.0
Vanilla SkyRated ★ 2.5
The Passion of the ChristRated ★ 4.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 2.5
MatildaRated ★ 3.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 3.0
The Bourne LegacyRated ★ 3.5