Titles you rated
CocoRated ★ 4.0
Space SweepersRated ★ 4.0
#AliveRated ★ 2.0
Start-UpRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.0
Inside meRated ★ 2.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
The Great BattleRated ★ 3.0
The NegotiationRated ★ 2.5
On Your Wedding DayRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5