Titles you rated
Extreme JobRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
ExitRated ★ 4.0
HellboyRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 5.0
Last HolidayRated ★ 5.0
VitusRated ★ 4.5
The Space Between UsRated ★ 5.0
The Divine MoveRated ★ 3.5
The Perfect World of KaiRated ★ 4.5
MotherRated ★ 4.5
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.0
Hacksaw RidgeRated ★ 4.5
The Gold RushRated ★ 4.0- WishRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 3.5- Mazinkaizer SKLRated ★ 3.5
TomorrowlandRated ★ 4.0
GhostbustersRated ★ 3.0