Titles you rated
MidsommarRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 3.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
47 Meters DownRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.5
Frozen IIRated ★ 3.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.5
My Annoying BrotherRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.0
UsRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
DivingRated ★ 2.5
A Star Is BornRated ★ 4.0
England Is MineRated ★ 3.5
12 Angry MenRated ★ 4.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 3.5