Series
Ratings
46
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Mercy for NoneRated ★ 2.0
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.0
Stranger Season 2Rated ★ 3.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0- Bloody Game Season 3Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Reborn RichRated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0