Titles you rated
Undisputed III : RedemptionRated ★ 4.5
GravityRated ★ 5.0
The WolverineRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
One Piece: Chopper Kingdom of Strange Animal IslandRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 4.0
Way Back HomeRated ★ 5.0
pace makerRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.5
Ghost HouseRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
Fists of LegendRated ★ 5.0