Movies
Ratings
87
Ip ManRated ★ 2.0
300Rated ★ 3.0
8 MileRated ★ 4.0
The DepartedRated ★ 4.0
Man on FireRated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.0
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
SpeedRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.0
The Bourne LegacyRated ★ 5.0
BraveheartRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 3.0
DisturbiaRated ★ 3.0