Titles you rated
Don't BreatheRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.0
Going in StyleRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
OkjaRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 4.0
SilenceRated ★ 3.5
SplitRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
The Last PrincessRated ★ 2.5
The Legend of TarzanRated ★ 3.0
Jason BourneRated ★ 3.5
WarcraftRated ★ 2.0
ZootopiaRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 2.0
The HandmaidenRated ★ 2.5
The WailingRated ★ 4.0