Titles you rated
Love in the Big CityRated ★ 4.0
WickedRated ★ 2.5
Tokyo GodfathersRated ★ 3.5
Detective Conan: The Bride of HalloweenRated ★ 2.0
Despicable MeRated ★ 3.5
Kung Fu HustleRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.5
Robot DreamsRated ★ 3.5
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 3.5
OldRated ★ 3.0
VivariumRated ★ 3.0
AnnihilationRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 3.5
Ex MachinaRated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 2.0
Billy ElliotRated ★ 3.5
The 8th NightRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 4.5