Titles you rated
- 신인감독 김연경Rated ★ 4.5
Why Women KillRated ★ 3.5
Rock Is a Lady's ModestyRated ★ 3.0
Girls Band CryRated ★ 3.5
Russian DollRated ★ 4.5
Queen MantisRated ★ 2.5
You and Everything ElseRated ★ 3.5
Anne with an ERated ★ 4.5
Anne with an ERated ★ 5.0
Hot SpotRated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Poker FaceRated ★ 4.5
DickinsonRated ★ 4.5
Pachinko Season 2Rated ★ 3.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0- Steel Troops WRated ★ 4.5
- Love in the Big CityRated ★ 4.0