Titles you rated
Home AloneRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
Hoodwinked!Rated ★ 3.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 2.0
Minority ReportRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 5.0
May 18Rated ★ 3.0
SilencedRated ★ 3.0
SecretRated ★ 5.0
August RushRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Girl by GirlRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0