Titles you rated
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Gangnam BluesRated ★ 2.5
Empire of LustRated ★ 4.0
Ghost HouseRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
MarathonRated ★ 3.5
The Front LineRated ★ 2.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
The Way HomeRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
PersepolisRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 4.0
PlatoonRated ★ 5.0
ArgoRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 3.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0