Titles you rated
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 3.5
CatsRated ★ 2.5
Sierra Burgess Is a LoserRated ★ 4.0
Isn't It RomanticRated ★ 3.5
Zombieland: Double TapRated ★ 3.0
The PurgeRated ★ 3.5
The First PurgeRated ★ 4.0
Jumanji: The Next LevelRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 4.5
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 3.5
Toy Story 3Rated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.5
ExitRated ★ 3.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0
Escape PlanRated ★ 3.0
UsRated ★ 3.5
Children of MenRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.0