Titles you rated
I Need RomanceRated ★ 4.0
Oh My VenusRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
MirandaRated ★ 5.0- MirandaRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5- FamilyRated ★ 4.0
Empress CheonchuRated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 13Rated ★ 4.5
MagicRated ★ 3.5
Road No. 1Rated ★ 4.5
Snow WhiteRated ★ 4.0
Golden BrideRated ★ 4.0
StyleRated ★ 4.0- Hwapyeong Princess's Weight LossRated ★ 4.0
First Love of a Royal PrinceRated ★ 3.5
Lie to MeRated ★ 4.0