Titles you rated
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Coyote UglyRated ★ 5.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
The ServantRated ★ 5.0
BedevilledRated ★ 3.0
The ConcubineRated ★ 5.0
Fantastic FourRated ★ 2.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
ArahanRated ★ 2.0
The NeighborsRated ★ 2.0
Secret ReunionRated ★ 2.0
SunflowerRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0