Titles you rated
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Hot Young BloodsRated ★ 3.5
Will You Be ThereRated ★ 3.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 3.5- I'm Not Just Going to Do What Kurosaki kun SaysRated ★ 3.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 5.0
Lone SurvivorRated ★ 4.5
Confidential AssignmentRated ★ 4.0
A Company ManRated ★ 4.0