Titles you rated
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Heart Signal Season 1Rated ★ 4.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0