Titles you rated
Knives OutRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.0
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 3.0
JokerRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.0
Tune in for LoveRated ★ 3.0
Billionaire Boys ClubRated ★ 2.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
Ex MachinaRated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 2.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
UpgradeRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
RedRated ★ 3.0
Eye in the SkyRated ★ 4.0