Movies
Ratings
109
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
King KongRated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 5.0
2012Rated ★ 3.0
The TerminatorRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 2.0
Back to the FutureRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
Shark TaleRated ★ 5.0
The HousemaidRated ★ 5.0
Blades of BloodRated ★ 5.0
JawsRated ★ 3.0
Wet DreamsRated ★ 4.0- Vampire Cop RickyRated ★ 4.0
Hollow ManRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 5.0
CloverfieldRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 5.0