Titles you rated
Tale of TalesRated ★ 5.0
BlackkKlansmanRated ★ 4.0
American MadeRated ★ 4.0
You're Not YouRated ★ 5.0
Art of FightingRated ★ 3.0
Detective Conan: The Last Wizard of the CenturyRated ★ 4.0
The Secret Life of Pets 2Rated ★ 4.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 5.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 3.5
A Dog's JourneyRated ★ 4.0
Pokemon Detective PikachuRated ★ 4.0
PolarRated ★ 5.0
Hardcore HenryRated ★ 3.0
BoltRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 2.5
Black MoneyRated ★ 3.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 4.5
Toy Story 4Rated ★ 4.0