Titles you rated
The Big SwindleRated ★ 4.0
Olympus Has FallenRated ★ 3.0
Battle RoyaleRated ★ 2.5
MossRated ★ 3.5
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 3.5
The TuxedoRated ★ 3.5
Rush HourRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 3.0
C'est Si BonRated ★ 1.5
UnbowedRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
BreathlessRated ★ 4.0
My Scary GirlRated ★ 4.5- Take OffRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 3.5
My Boss, My TeacherRated ★ 2.5