Titles you rated
Through the DarknessRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 2.5
BridgertonRated ★ 3.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5- Emperor of the SeaRated ★ 4.0
- Nine Tailed FoxRated ★ 2.0
Wait My YouthRated ★ 3.0
SignalRated ★ 5.0
A Love So BeautifulRated ★ 3.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.5
Eternal LoveRated ★ 5.0
Meteor GardenRated ★ 3.0
The UntamedRated ★ 4.0
Hidden LoveRated ★ 4.5