Titles you rated
26 YearsRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
LucyRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5
Live Free or Die HardRated ★ 4.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
Home Alone 3Rated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.5
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 3.5
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 3.5
The TransporterRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Crows Zero IIRated ★ 5.0